Toimihenkilöt

Yhdistyksen posti:

yleiset asiat hallituksen sihteerille

VEPE-asiat VEPE-toimikunnan sihteerille

jalostustiedustelut jalostustoimikunnan sihteerille

koetulokset: Marika Koski, Länsikyläntie 560, 49220 Siltakylä, e-mail: marika.koski (at) hotmail.com



Hallitus

puheenjohtaja Marika Koski, marika.koski (at) hotmail.com, p. 050 322 9183

varapuheenjohtaja Laura Tammenlehto, laura.tammenlehto (at) uef.fi, p. 040 718 1165

sihteeri Tiina Ruokola, tiina.ruokola (at) orimattila.fi, p. 0400 791 927

jäsen Jaana Vikman, jaanavikman (at) gmail.com, p. 040 777 4748

jäsen Kaisa Heikkerö, kaisah (at) kapsi.fi, p. 0400 703 980

varajäsen Disa Leppä, disa.leppa (at) gmail.com, p. 040 724 9906

varajäsen Anne Ikonen, anne (at) wuoriluodon.com, p. 045 617 3517


pentuvälitys Ritva Nurmi, landseer (at) knallikallion.com, p. 045 126 7909

rahastonhoitaja Tiina Ruokola, tiina.ruokola (at) orimattila.fi, p. 0400 791 927

jäsensihteeri Iiris Valde, iiris.valde (at) gmail.com, p. 050 500 3912

SKL-FKK:n valtuustoedustaja Anu Herala, varalla Laura Tammenlehto

SPKL:n edustajat Laura Tammenlehto, Liina Lehtonen, Anu Herala, Marika Koski ja Kaisa Heikkerö, varaedustajat Heidi Lehtonen ja Disa Leppä.

tarvikemyyjä Terhi Räty, tessir1 (at) hotmail.com, p. 040 536 0028

vuosikirjan toimittaja Anna Nygård, annanygard (at) outlook.com, p. 045 855 5010

landseer-kilpailujen pistelaskija Ritva Nurmi, landseer (at) knallikallion.com


Jalostustoimikunta

puheenjohtaja Ritva Nurmi, landseer (at) knallikallion.com, p. 045 126 7909

sihteeri Heidi Lehtonen, heidi.lehtonen (at )hotmail.com, p. 050 342 6892


VEPE-toimikunta

puheenjohtaja Liina Lehtonen, lilehton (at) gmail.com, p. 040 507 7294

sihteeri Laura Tammenlehto, laura.tammenlehto (at) uef.fi, p. 040 718 1165

jäsen Jyrki Heino, hei.sum (at) dnainternet.net, p. 02 865 1870

jäsen Milja Hannu-kuure, hannumiljas (at) gmail.com, p. 040 064 6533

jäsen Kaisa Heikkerö, kaisah (at) kapsi.fi, p. 0400 703 980


Näyttelytoimikunta 2017

puheenjohtaja Raija Hämäläinen

sihteeri Tiina Ruokola