Toimihenkilöt

Yhdistyksen posti:

yleiset asiat hallituksen sihteerille

VEPE-asiat VEPE-toimikunnan sihteerille

jalostustiedustelut jalostustoimikunnan sihteerille

koetulokset: Marika Koski, Länsikyläntie 560, 49220 Siltakylä, e-mail: marika.koski (at) hotmail.com



Hallitus

puheenjohtaja Marika Koski, marika.koski (at) hotmail.com, p. 050 322 9183

varapuheenjohtaja Laura Tammenlehto, laura.tammenlehto (at) uef.fi, p. 040 718 1165

sihteeri Tiina Ruokola, tiina.ruokola (at) orimattila.fi, p. 0400 791 927

jäsen Kaisa Heikkerö, kaisah (at) kapsi.fi, p. 0400 703 980

jäsen Disa Leppä, disa.leppa (at) gmail.com, p. 040 724 9906

jäsen Anne Ikonen, anne (at) wuoriluodon.com, p. 045 617 3517

jäsen Kari Kuivalainen, kari.kuivalainen (at) saunalahti.fi, p. 050 599 6167

varajäsen Sari Kuivalainen, pksari.sari.kuivalainen (at) gmail.com, p. 050 368 8943

varajäsen Jonna Räisänen, jonnalottajuulia (at) gmail.com, p. 050 321 1316



pentuvälitys Ritva Nurmi, landseer (at) knallikallion.com, p. 045 126 7909

rahastonhoitaja Tiina Ruokola, tiina.ruokola (at) orimattila.fi, p. 0400 791 927

jäsensihteeri Iiris Valde, iiris.valde (at) gmail.com, p. 050 500 3912

SKL-FKK:n valtuustoedustaja Anu Herala, varalla Laura Tammenlehto

SPKL:n edustajat Laura Tammenlehto, Liina Lehtonen, Anu Herala, Marika Koski ja Kaisa Heikkerö, varaedustajat Heidi Lehtonen ja Disa Leppä.

tarvikemyyjä Terhi Räty, tessir1 (at) hotmail.com, p. 040 536 0028

vuosikirjan toimittaja Anna Nygård, annanygard (at) outlook.com, p. 045 855 5010

landseer-kilpailuijen pistelaskija: Laura Tammenlehto, laura.tammenlehto (at) uef.fi


Jalostustoimikunta

puheenjohtaja Ritva Nurmi, landseer (at) knallikallion.com, p. 045 126 7909

sihteeri Jonna Räisänen, jonnalottajuulia (at) gmail.com, p. 050 321 1316

jäsen Heidi Lehtonen, heidi.lehtonen (at ) hotmail.com, p. 050 342 6892

jäsen Salla Husu, opossumi82 (at) hotmail.com, p. 045 120 6012

jäsen Sari Kotilainen, koti.sari (at) luukku.com, p. 041 363 7834

varajäsen Anne Ikonen, anne (at) wuoriluodon.com, p. 045 617 3517


VEPE-toimikunta

puheenjohtaja Liina Lehtonen, lilehton (at) gmail.com, p. 040 507 7294

sihteeri Laura Tammenlehto, laura.tammenlehto (at) uef.fi, p. 040 718 1165

jäsen Disa Leppä, disa.leppa (at) gmail.com, p. 040 724 9906

jäsen Milja Hannu-kuure, hannumiljas (at) gmail.com, p. 040 064 6533

jäsen Yrjö Mäkelä, yrjo.makela (at) pph.inet.fi, p. 040 591 1058

varajäsen Katja Heinonen, katja.heinonen1 (at) gmail.com, p. 041 504 3250


Näyttelytoimikunta 2018

puheenjohtaja Raija Hämäläinen

sihteeri Tiina Ruokola

Näyttelytoimikunta 2019

puheenjohtaja Anu Herala

sihteeri Tiina Ruokola