Toimihenkilöt

Yhdistyksen posti:

yleiset asiat hallituksen sihteerille

VEPE-asiat VEPE- ja harrastustoimikunnan sihteerille

jalostustiedustelut jalostustoimikunnan sihteerille

koetulokset: Anna Nygård, Koulutie 17 C 5, 07110 Hinthaara, annanygard (at) outlook.com



Hallitus

puheenjohtaja Anu Herala, anu.herala (at) gmail.com, p. 0400 444 003

varapuheenjohtaja Kari Kuivalainen, kari.kuivalainen (at) saunalahti.fi, p. 050 599 6167

sihteeri Tiina Ruokola, tiina.ruokola (at) orimattila.fi, p. 0400 791 927

jäsen Kaisa Heikkerö, kaisah (at) kapsi.fi, p. 0400 703 980

jäsen Jonna Salomaa, jonna.salomaa (at) gmail.com, p. 044 339 9369

jäsen Marika Koski, marika.koski (at) hotmail.com, p. 050 322 9183

jäsen Miia Hänninen, miia.j.hanninen (at) gmail.com

varajäsen Kaisa Sormunen, kaisa.sormunen (at) hotmail.com

varajäsen Laura Tammenlehto, laura.tammenlehto (at) uef.fi, p. 040 718 1165



pentuvälitys Salla Husu, opossumi82 (at) hotmail.com, p. 045 120 6012

rahastonhoitaja Tiina Ruokola, tiina.ruokola (at) orimattila.fi, p. 0400 791 927

jäsensihteeri Jonna Salomaa, jonna.salomaa (at) gmail.com, p. 044 339 9369

SKL-FKK:n valtuustoedustaja Anu Herala, varalla Laura Tammenlehto

SPKL:n edustajat Laura Tammenlehto, Liina Lehtonen, Anu Herala, Marika Koski ja Kaisa Heikkerö, varaedustajat Heidi Lehtonen ja Disa Leppä.

tarvikemyyjä Heidi Lehtonen, heidi.lehtonen (at ) hotmail.com, p. 050 342 6892

vuosikirjan toimittaja Anna Nygård, annanygard (at) outlook.com, p. 045 855 5010

vuoden landseer-kilpailuiden pistelaskija: Liina Lehtonen, lilehton (at) gmail.com


Jalostustoimikunta

puheenjohtaja Anne Ikonen, anne (at) wuoriluodon.com, p. 045 617 3517

sihteeri Jonna Räisänen, jonnalottajuulia (at) gmail.com, p. 050 321 1316

jäsen Salla Husu, opossumi82 (at) hotmail.com, p. 045 120 6012

jäsen Sari Kotilainen, koti.sari (at) luukku.com, p. 041 363 7834

jäsen Marika Koski, marika.koski (at) hotmail.com, p. 050 322 9183

varajäsen Heidi Lehtonen, heidi.lehtonen (at ) hotmail.com, p. 050 342 6892

varajäsen Ritva Nurmi, landseer (at) knallikallion.com, p. 045 126 7909


VEPE- ja harrastustoimikunta

puheenjohtaja Liina Lehtonen, lilehton (at) gmail.com, p. 040 507 7294

sihteeri Katja Heinonen, katja.heinonen1 (at) gmail.com, p. 041 504 3250

jäsen Milja Hannu-Kuure, hannumiljas (at) gmail.com, p. 040 064 6533

jäsen Yrjö Mäkelä, yrjo.makela (at) pph.inet.fi, p. 040 591 1058

jäsen Terhi Räty, tessir1 (at) hotmail.com, p. 040 536 0028

varajäsen Laura Tammenlehto, laura.tammenlehto (at) uef.fi, p. 040 718 1165



Vesipelastuskoetoimikunta

puheenjohtaja Liina Lehtonen (SLY)

sihteeri Laura Tammenlehto (SLY)

jäsen Milja Hannu-Kuure (SLY)

jäsen Irmeli Maunonen-Eskelinen (SNY)

jäsen Yrjö Mäkelä (SNY)

jäsen Johanna Andersson (SNY)

varajäsen Juha Sonninen (SLY)

varajäsen Anu Ahonen (SNY)


Näyttelytoimikunta 2022

puheenjohtaja Taina Nygård

sihteeri Tiina Ruokola